Home Події Житомирський кікбоксер Володимир Демчук став Заслуженим майстром спорту України

Житомирський кікбоксер Володимир Демчук став Заслуженим майстром спорту України

209

Кращому кікбоксеру України 2013 року, випускнику ЖДУ імені Івана Франка Володимиру Демчуку присвоїли звання «Заслужений майстер спорту України».

Про це повідомляє прес-служба університету.

Наказом Міністерства молоді та спорту України №640 від 26 лютого 2014 року «Кращому кікбоксеру України 2013 року», майстру спорту України міжнародного класу з кікбоксингу WAKO, кавалеру нагрудного знаку «Відзнака» за заслуги перед містом Житомиром, Володимиру Демчуку на прізвисько «Дядя Вова» присвоєно почесне спортивне звання «Заслужений майстер спорту України».

Це вже другий заслужений майстер спорту України з кікбоксингу підготовлений на терені Житомирщини. Першою була наша поліська «Піранья» майстер спорту України міжнародного класу з боксу, випускниця ЖДУ імені Івана Франка  Віра Макресова, яка отримала це почесне звання у 2012 році.

Нагадаємо, що Володимир Демчук народився 21 квітня 1988 року у місті Житомирі. У 2010 році закінчив факультет фізичного виховання і спорту Житомирського державного університету імені Івана Франка.

Представляє фізкультурно-спортивне товариство «Україна». Знайомство з фізичною культурою розпочав у 2001 році у житомирській школі «Юний десантник». У спорт прийшов у 2005 році, розпочавши тренування у відділенні кікбоксингу Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард» під керівництвом заслуженого тренера України Гопанчука Вячеслава Анатолійовича.

У 2007 році вперше виборов звання чемпіона України з кікбоксингу та виконав норматив майстра спорту України з цього мужнього виду спорту. У 2010-2013 роках повторно підкоряє цю вершину та міцно закріплюється у складі національної збірної команди країни. В листопаді 2010 року у місті Лутраки (Греція) стає фіналістом чемпіонату Європи з кікбоксингу. У 2012-2013 роках в місті Ріміні (Італія) виборює Кубок світу «BESTFIGHTER» серед аматорів.

У жовтні  2013 року в місті Санкт-Петербург (Росія) на ІІ Всесвітніх іграх бойових мистецтв завойовує у ваговій категорії до 67 кг у розділі лоу-кік першу нагороду такого масштабу для Житомирщини.

А у грудні 2013 року у місті Анталья (Туреччина), у напруженій боротьбі,стає чемпіоном світу з кікбоксингу WAKO.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here