Home Події Житомиряни взяли участь у турнірі з футзалу «Шураві»

Житомиряни взяли участь у турнірі з футзалу «Шураві»

130

Міський турнір з футзалу «Шураві», присвячений вшануванню пам’яті загиблих в Республіці Афганістан та з нагоди 25-ї річниці закінчення війни в Республіці Афганістан відбувся 10 лютого 2014 року в приміщенні ФСК «Динамо». Загалом учасниками турніру стали 4 команди (48 футболістів).

Про це повідомляють на сайті мерії.

Змагання тривали більш, ніж чотири години і проходили по колу: кожна з команд зіграла по три гри.

Учасників змагань під час офіційної церемонії відкриття турніру привітали – голова Житомирської міської спілки воїнів-інтернаціоналістів Юрій Панасюк, заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради Людмила Сікайло, в. о. голови Житомирської міської спілки з футзалу Віктор Таран.

 

«На сьогоднішній день завдяки підтримці влади, сприяння управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради цей турнір знову відроджується. Сподіваюсь, що він стане традиційним і буде проводитись щорічно. Можливо, з кожним роком змінюватиметься формат змагань, у них братимуть участь і діти, і дорослі», – зазначає Юрій Панасюк.

За словами Юрія Олександровича, турнір «Шураві» проводився раніше, але декілька років поспіль через низку причин він не проходив.

Афганець побажав футболістам здоров’я, щастя та цікавої гри.

Результати міського турніру з футзалу «Шураві» 2014 року:

 

Переможцями турніру стали футболісти ФК «Легіон».

Срібними призерами стала команда ФК «Візаж» ЖО ДЮСШ «Юність».

До трійки призерів ввійшла команда Житомирського військового інституту ім. С. П. Корольова Державного університету телекомунікацій.

Призери турніру одержали грамоти, кубки, а переможці, крім зазначених нагород, одержали грошовий приз від ініціаторів змагань.


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here