Home Місто Даішники переконують, що вони не перешкоджають діяльность активістів «автомайдану»

Даішники переконують, що вони не перешкоджають діяльность активістів «автомайдану»

152

УДАІ УМВС України в Житомирській області офіційно заявляє: оприлюднена окремими інтернет-виданнями  інформація щодо переслідування працівниками ДАІ та звинувачення у причетності до вчинення правопорушень активістів так званого «автомайдану» є безпідставною.

Нагадаємо, що до двох автомайданівців після поїздки до голови Житомирської ОДА Рижука почали підозрювати в тому, що вони когось збили. Пізніше активістам вдалося

Втім правохоронці стверджують, що активісти таким чином хочуть відмітити власну значимість у суспільному русі та надати очевидним речам політичне забарвлення намагаються активісти однієї з громадських організацій у Житомирі, спекулюючи при цьому виконанням службових обов’язків працівниками ДАІ.

Заради справедливості слід нагадати, що до функціональних обов’язків інспекторів дорожньо-патрульної служби ДАІ відноситься не лише нагляд за порядком на вулично-шляховій мережі, але й проведення оперативно-профілактичних заходів, спрямованих на розшук і виявлення транспортних засобів, які могли бути причетними до вчинення дорожньо-транспортних пригод і водії яких з місця події зникли, – йдеться у повідомленні УДАІ УМВС України  в Житомирській області.

Слід зазначити, лише у поточному році в м. Житомирі трапилося понад сотню ДТП. У близько двох десятках зазначених випадках водії-учасники дорожньо-транспортних пригод з місць події зникали. На встановлення їх осіб та розшук транспортних засобів з характерними для ДТП механічними пошкодженнями спрямовані оперативно-профілактичні відпрацювання, що проводяться працівниками ДАІ. До речі, в середньому під час проведення подібних заходів  охоронцями дорожнього порядку на причетність до скоєних ДТП можуть перевірятися на наявність характерних механічних пошкоджень до сотні і більше автомобілів певного типу: моделей, кольору, навіть номерних знаків тощо.

Зважаючи на викладене, пов’язувати повсякденну роботу працівників ДАІ з навмисним перешкоджанням чи втручанням у діяльність активістів «автомайдану» у Житомирі безглуздо.


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here