Home Події Житомирянки взяли золоті нагороди зі спортивної аеробіки у Болгарії

Житомирянки взяли золоті нагороди зі спортивної аеробіки у Болгарії

140

У місті Пловдів в період  21-22 вересня 2013 р. був розіграний Кубок Болгарії зі спортивної аеробіки із запрошенням дитячих збірних команд інших країн.

У змаганнях взяли участь 175 спортсменів   з   5 європейських держав – світових лідерів у розвитку цього виду спорту.

Команду України представляли 27 спортсменів з трьох областей  (Житомирська, Запорізька, Сумська). З нашої області у Пловдіві виступали 10 представників.

В категорії «Діти» від Житомира боролися за призові місця 5 юних житомирян. Група у складі вихованців обласної спортивної школи «Авангард» Юрковської Крістіни, Недзведської Євгенії, Куликівської Катерини, Шавурської Марії, Авраменко Аліни посіли перше місце і здобули золоті нагороди.

Житомирська «трійка»: Недзведська Євгенія, Куликівська Катерина, Юрковська Крістіна здобула бронзову медаль. В індивідуальних вправах фіналісткою стала Юрковська Крістіна, яка у підсумку посіла 4 місце.

В категорії «Кадети» у на цих змаганнях брали участь також 5 житомирських спортсменів. Трійка у складі Куликівської Каріни, Васянович Анастасії, Сердюк Анастасії увійшли до фіналу. Група у складі вихованців обласної школи «Авангард» Герговської Дар’ї, Куликівської Каріни, Васянович Анастасії, Сердюк Анастасії, Ящука Владислава посіли у фіналі 4 місце.

Тренери нашої збірної – тренери-викладачі Житомирської обласної ДЮСШ «Авангард», майстри спорту СРСР Лариса Мохорт та Оксана Степанюк.