Головна Події Житомирянка створила скетчинг-клуб: що малюють і як долучитися. ФОТО.

Житомирянка створила скетчинг-клуб: що малюють і як долучитися. ФОТО.

529
0

В Житомирі 10 вересня відбулася вже 8 зустріч учасників скетчинг-клубу, який влітку цього року заснувала художниця і тату-майстер Анастасія Лісовська.  Локації таких зустрічей щоразу інші, дівчина підбирає самостійно або спільно з учасниками у різних частинах міста під відкритим небом.  

Вже встигли помалювати у міському парку – колесо огляду та альтанки поруч з пішохідним мостом, в Гіропарку, у дворі біля кінотеатру ім. І.Франка, біля костелу на Замковій горі, Водонапірну вежу та ін. У холодну пору скетчинг-клуб продовжить свою діяльність, але збиратимуться у закладах і малюватимуть звідти.

«На наших зустрічах люди вчаться малювати, бачити красу у всьому, проводять класно час та отримують насолоду від процесу. Для когось це можливість спробувати щось нове, хтось хоче завести знайомства, а хтось давно вже малює і радий робити це в компанії однодумців. Втім, більшість приходять без досвіду,  а я допомагаю їм, підказую,  ділюся азами і дуже тішуся, що в них  все виходить, – каже про скетчинг-клуб Анастасія. – Досвід малювання – не обов’язковий. Головне – мати з собою скетчбук\папір та мінімальний набір графічних матеріалів. Вхід – донат від 100 грн на будь-який збір. Анонси та результати наших зустрічей публікую на сторінці проєкту sketching_zt в мережі Інстаграм. Скечті міста я роблю ще з художньої школи, адже класна практика малюнку – швидке тренування, так би мовити. Влітку цього року вирішила робити це регулярно і  покликала з собою людей в Інстраграм. Тепер це називається скетчинг-клубом і ми збираємось  щонеділі. Зручний час обираємо разом».

Анастасія Лівсовська закінчила художню школу в Житомирі, освіту здобувала у КПІ за спеціальністю «Образотворче мистецтво». Малює традиційними техніками та в цифрі.  З 2014-гозаймалася розписом по тілу – робила тимчасові тату, а також  була ілюстратором-фрілансером  в закордонних проєктах.

Крім цього, вже більше чотирьох років Анастасія працює тату-майстром на постійній основі. Вважає, що малювання – це один із найголовніших навиків, який необхідний у цій сфері. Для кожного клієнта готує індивідуальний екскіз тату – все малює самотужки, а не робіть копії своїх попередніх чи чужих робіт.   

Юлія Демусь

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here