У Житомирі планують зрізати понад 1200 дерев. ВІДЕО

263
0

1221 дерево вздовж річки Камʼянки планують зрізати в Житомирі. Усі вони – аварійні.

Про це йшлося на засіданні виконкому 11 вересня.

«Це саме сухостійні, аварійні зелені насадження. Обстеження було здійснене комісією відповідно до звернення громадян, які не одноразово надходили, і до депутатів міської ради. Була також рекомендація депутатської комісії з житлово-комунальних питань щодо обстеження цієї ділянки. Це рекреаційна зона, де гуляють мешканці міста – алея від Богунського мосту і до штучних споруд і від штучних споруд до мосту на Чуднівській. Це тільки сухостійні аварійні дерева», – розповіла Поліна Червінська, 

начальниця відділу екології та природних ресурсів міської ради.

Вона пояснила, що комісія з обстежень зелених насаджень діє на підставі звернень громадян та організацій. Після отримання звернення щодо аварійних дерев комісія виїжджає на місце, обстежує території (сквери, прибудинкові території, посадки) та визначає, підлягає дерево видаленню чи ні.

«Ордер саме на ці дерева, це питання виносилось на розгляд виконавчого комітету. Ордер виписано на управління комунального господарства, так як це землі загального користування. Коли будуть видалені ці зелені насадження, я не можу вам сказати. Цим питання буде вже займатись профільне управління.

Не обов’язково, що дерева видалять цього року – ордер не має терміну давності. Якщо в цьому році не зможуть зробити, можуть зробити в наступному», – зазначила Поліна Червінська.

Нагадаємо, нещодавно виконком прийняв рішення про зрізання 64 дерев у Гідропарку.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here