Home Політика 8 вересня відбудеться сесія Житомирської облради

8 вересня відбудеться сесія Житомирської облради

237
0

На сайті Житомирської обласної ради оприлюднено пропозиції до переліку питань для розгляду на шостій сесії Житомирської обласної ради, яка відбудеться 8 вересня.


Пропозиції до переліку питань для розгляду на шостій сесії обласної ради шостого скликання:
1. Про хід виконання обласної комплексної програми соціального захисту інвалідів на 2008-2012 роки.
2. Про внесення змін до обласного бюджету на 2011 рік.
3. Про затвердження розпоряджень голови обласної державної адміністрації.
4. Про Програму розвитку місцевого самоврядування в Житомирській області на 2011-2015 роки.
5. Про Програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2011-2014 роки.
6. Про внесення змін до Програми розвитку агропромислового комплексу Житомирської області на 2011-2015 роки.
7. Про внесення змін у додаток до рішення обласної ради від 28.12.10 № 59 «Про Програму забезпечення депутатської діяльності на 2011 рік».
8. Про внесення змін до програми залучення інвестицій в економіку Житомирської області на 2011-2015 роки.
9. Про внесення змін до Програми забезпечення відкритості в діяльності обласної державної адміністрації, обласної ради та розвитку інформаційної сфери області на 2010-2012 роки.
10. Про внесення змін до Програми підтримки та розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад області на 2011-2012 роки.
11. Про врегулювання питання щодо стягнення заборгованості з оплати житлово – комунальних послуг.
12. Про новий склад комісії обласної ради з питань поновлення прав реабілітованих.
13. Про погодження клопотання щодо приведення існуючого поділу лісів у відповідність до «Порядку поділу лісів на категорії та виділення особливих захисних лісових ділянок» по дочірньому підприємству «Дзержинський лісгосп АПК» Житомирського обласного комунального агролісогосподарського підприємства «Житомироблагроліс» Житомирської обласної ради.
14. Про надання погодження ПДРГП «Північгеологія» щодо отримання спеціального дозволу на користування надрами.
15. Про надання погодження Державній геологічній службі геології та надр України щодо продажу на аукціоні спеціальних дозволів на користування надрами.
16. Про надання погодження казенному підприємству «Кіровгеологія» щодо отримання спеціального дозволу на користування надрами.
17. Про надання погодження товариству з обмеженою відповідальністю «Черняхівський спецкар’єр» щодо отримання спеціального дозволу на користування надрами.
18. Про надання гірничого відводу товариству з обмеженою відповідальністю «Об’єднана гірничо-видобувна компанія».
19 Про надання гірничого відводу товариству з обмеженою відповідальністю «Граніт-Резерв».
20. Про зміну та встановлення меж населених пунктів Кирданівської сільської ради Овруцького району.
21. Про зміни та встановлення меж населених пунктів Народицького району.
22. Про нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України Римської В.О., Матвійчук В.Ю., Артемюка М.І.
23. Про нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України Весельського Ф.В.
24. Про нагородження Грамотою Верховної Ради України Сахненка С.П.
25.. Про відзначення Премією Верховної Ради України Дідківської Т.І.
26. Про звернення до Верховної Ради України щодо проблем розвитку позашкільної освіти.
27. Про визнання такими, що втратили чинність, рішень обласної ради.
28. Інформація про результати розгляду запитів, внесених депутатами обласної ради на п’ятій сесії обласної ради шостого скликання.

Питання комунальної власності:
1. Про передачу об’єкта незавершеного будівництва за адресою: м. Бердичів, вул. Шевченка, 60, у комунальну власність територіальної громади міста Бердичева.
2. Про передачу патологоанатомічного корпусу.
3. Про списання основних засобів із балансів установ, організацій та підприємств, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.
4. Про продаж автомобіля.
5. Про внесення змін та погодження в новій редакції статутів спеціальних загальноосвітніх шкіл-інтернатів Житомирської обласної ради.
6. Про зміну назви та юридичної адреси Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи Житомирської обласної ради при Житомирській школі-інтернаті для дітей-сиріт і дітей, що залишились без батьківського піклування.
7. Про припинення Житомирського училища культури і мистецтв ім. І. Огієнка Житомирської обласної ради шляхом перетворення у Житомирський коледж культури і мистецтв ім. І. Огієнка Житомирської обласної ради.
8. Про продаж основних засобів.
9. Про затвердження передавального акта.
10. Про внесення змін до рішення обласної ради від 26.06.08 № 570 «Про припинення комунального підприємства «Тетерів-Агро» Житомирської обласної ради шляхом ліквідації», зі змінами та доповненнями.
11. Про внесення змін до рішення обласної ради від 17.03.11 № 95 «Про делегування повноважень по оперативному управлінню об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області» зі змінами та доповненнями.
12. Про внесення змін до рішення обласної ради від 03.12.04 № 548 «Про внесення змін до рішення обласної ради від 27.05.02 «Про делегування повноважень обласній державній адміністрації».
13. Про внесення змін до рішення обласної ради від 17.03.11 № 99 «Про затвердження Положення про оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст області».
14. Про внесення змін до рішення обласної ради від 17.03.11 № 100 «Про затвердження Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст області».
15. Про внесення змін до рішення обласної ради від 17.03.11 № 108 «Про затвердження Положення про порядок формування і застосування тарифів на послуги, що надаються підприємствами спільної власності територіальних громад області».
16. Про передачу в оренду цілісного майнового комплексу комунального підприємства «Обласний лікувально-оздоровчий реабілітаційний центр «Полісся» Житомирської обласної ради.
17. Про відміну рішення обласної ради від 14.11.08 № 696 «Про передачу приміщення».
18. Про затвердження розпоряджень голови обласної ради.
19. Про внесення змін у додаток до рішення обласної ради від 17.05.11 № 195 «Про приватизацію об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області».
20. Про впорядкування трудових відносин з Грицюком Ю.М.
21. Про внесення змін у додаток до рішення обласної ради від 17.03.11 № 93 «Про надання пільг з орендної плати для бюджетних установ».
22. Про використання основних засобів.
23. Про зміну розміру орендної плати.
24. Про внесення доповнення до контракту з начальником комунального підприємства «Житомирське обласне міжміське бюро технічної інвентаризації» Житомирської обласної ради.
25. Про призначення завідувачки комунального підприємства «Аптека «Міжлікарняна» Житомирської обласної ради.
26. Про надання згоди на передачу будівлі за адресою: м. Житомир, вул. Котовського, 91, у державну власність.
27. Про фінансову підтримку комунального підприємства «Агромолтранс» Житомирської обласної ради.
28. Про внесення змін та затвердження в новій редакції Положення про Радомишльський психоневрологічний інтернат Житомирської обласної ради.
29. Про Програму підтримки комунального підприємства «Агромолтранс» Житомирської обласної ради.
30. Про переукладення контракту з Біденком О.В.
31. Про комунальне підприємство по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради.
32. Про передачу в оренду приміщення гаража.
33. Про Програму підтримки комунального підприємства «Обласний лікувально-оздоровчий реабілітаційний центр «Полісся» Житомирської обласної ради.
34. Про Програму підтримки Житомирського обласного підрядного спеціалізованого ремонтно-будівельного об’єднання «Житомиррембуд» Житомирської обласної ради.
35. Про реорганізацію Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності Житомирської обласної ради.
36. Про передачу у власність Житомирської єпархії Української Православної Церкви приміщення відділу природи обласного краєзнавчого музею Житомирської обласної ради (колишньої Хресто-Воздвиженської церкви).
37. Про встановлення орендної плати.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here