Home Політика Адміністрація президента перевірить роботу житомирських чиновників

Адміністрація президента перевірить роботу житомирських чиновників

166
0

На чиновників Житомира і області чекає серйозне випробування ревізією з "центру".

Головне контрольне управління разом з іншими підрозділами Адміністрації Президента України проведуть оцінку ефективності діяльності Житомирської обласної державної адміністрації та районних державних адміністрацій області.

Згідно плану перевірки, вона триватиме майже місяць – з 12 вересня до 7 жовтня 2011 року.
 
Її мета – оцінити ефективність виконання місцевими державними адміністраціями вимог указів, розпоряджень і доручень Президента України; вивчити стан захисту конституційних прав власності громадян на землю та провести аналіз щодо додержання законодавства у сфері земельних відносин; оцінити ефективність вжитих невідкладних заходів щодо погашення заборгованості за спожиті житлово-комунальні послуги та заходів за участю органів місцевого самоврядування з поступової оптимізації тарифів на житлово-комунальні послуги; вивчити стан роботи зі зверненнями громадян.
 
За рішенням голови Комісії можуть вивчатися і інші питання.
 
За результатами перевірки буде підготовлено Акт оцінки ефективності діяльності Житомирської облдержадміністрації, районних держадміністрацій області щодо організації виконання завдань визначених актами і дорученнями Президента України. А також будуть підготовлені висновки та пропозиції для доповіді Президентові України.
 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here