Home Політика Активісти, проти яких розклеювали вночі листівки та заливали замки клеєм кажуть,...

Активісти, проти яких розклеювали вночі листівки та заливали замки клеєм кажуть, що це було СБУ

106

Голова Житомирського осередку партії Демократичний Альянс Дмитро Ткачук каже, що провокаційні листівки та залиті клеєм двері – це стиль дій СБУ. До нього і до активіста партії Владислава Пучича учора навідувались «гості» – у Влада, зокрема, було залито клеєм дверний замок.

Дмитро Ткачук каже, що втручання у справу СБУ «підтверджує стиль – дії для реалізації яких було застосовано помірну кількість інтелекту а також той факт, що вчора ми обоє, як виявилось, мали телефонні дзвінки з цих псевдо охоронців безпеки України».

Активісти переконують, що відчули тиск через те, що сьогодні в Україні проходить акція під Межигір’ям, куди з листівками і поїхав Влад Пучич.

«Питання, яке цікавило службу безпеки януковича, чи не плануємо ми часом в день журналіста відвідати нашого гаранта. Якщо ж все ж плануємо, то переконували цього не робити. Тому вночі відвідали нас», – коментує Дмитро Ткачук.

Нагадаємо, що «Демократичний Альянс» провів ряд гучних акцій як в Україні, так і в Житомирі.

Зокрема активісти послідовно відстежують витрати Автодору, виступали проти купівлі мером Житомира автомобіля, збираючи гроші йому на велосипед, провели громадську кампанію з пошуку туалетів в центрі міста, ґрунтовно дослідивши проблему. До того ж, активісти Демократичного Альянсу допомагають людям уникнути необов’язкових додаткових платежів при оформленні закордонного паспорту.

Саме Демократичний Альянс неодноразово влаштовував акції під резиденцією Януковича, за що голова партії Василь Гацько отримав 5 діб арешту.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here