Home Політика «Фронт Змін» самоліквідовується?

«Фронт Змін» самоліквідовується?

121

На засіданні політичної партії «Фронту Змін», яке відбулося 4 червня, обговорювалося питання об’єднання партій «Фронту Змін» та «Батьківщини».

Народний депутат України Геннадій Зубко зазначив, що цей процес буде складним. Адже є міські, обласні та районні організації «Фронту Змін» – кожна з них має депутатські фракції всіх рівнів, велику кількість депутатів – близько 3 тис. в Україні та 175 депутатів  – у Житомирській області. Кожна обласна організація має значну кількість кандидатів у депутати всіх рівнів, які є в списках місцевих рад. Ліквідація партії може призвести до неможливості заміщення депутатів по списку. Також втрачається кадровий резерв партії – поважні, відомі у своїй місцевості громадяни, які зайняли 2-3 місця по мажоритарці. Саме ці люди багато зробили, щоб довіра до політичної партії «Фронт Змін» була дуже високою.

«Важливо провести зараз обласні конференції для того, щоб обговорити ці питання і члени «Фронту Змін» мали можливість обдумати й запропонувати своє бачення даної ситуації. До з’їзду потрібно провести місцеві конференції, на яких будуть обрані делегати й обговорено рекомендації для з’їзду у зв’язку з ліквідацією», – зазначив Геннадій Зубко.

Для кожної політичної сили важливе питання це її програма, яку підтримували виборці, які проголосували за неї. «Фронт Змін» мав свою програму, з якою він ішов на вибори. Тому якою має бути програма майбутньої партії – важливе питання для членів Фронту Змін.  

«Хочеться, щоб ця програма включала в себе не лише постулати «Батьківщини». «Фронт Змін» завжди був на позиції проведення реформ, змін у країні. Тому наше бажання реформувати і змінювати цю державу на краще має обов’язково враховуватися й стати одним із основних критеріїв майбутньої програми», – каже Геннадій Зубко.

Він також зазначив, що майбутнє об’єднання «Фронту Змін» і «Батьківщини» не повинно  перетворитися на «поглинання». 

 «Поки що не було серйозного обговорення ні у «Фронті Змін», ні в «Батьківщині». Але нам важливо, щоб людей об’єднували не лише присутність в партії чи в керівних органах, а наявність принципів і платформи, яка б об’єднувала і в майбутньому могла показати, які цілі ця партія зможе реалізувати. Бо «Фронт Змін» був створений тоді, коли «Батьківщина» вже існувала. І люди, які вступали до «Фронту Змін», приймали рішення на основі програмної політики партії. По суті вони на той момент вже могли бути в «Батьківщині», проте обрали саме «Фронт Змін», – наголосив народний депутат.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here