Головна Політика Азаров вирішив не труситися в авто по дорогах Житомирщини і прилетів вертольотом

Азаров вирішив не труситися в авто по дорогах Житомирщини і прилетів вертольотом

72
0

Ужиті Урядом заходи дозволяють повністю контролювати ситуацію із весняним водопіллям та можливим паводком. Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час робочої поїздки до Житомирської області, пише Урядовий портал.

«У результаті проведення системної роботи із підготовки до паводка ситуація повністю контрольована. Я звернув увагу керівників усіх рівнів, що найголовніше – не потім героїчно ліквідовувати наслідки паводка, а перш за все, не допустити таких ситуацій, – зазначив Микола Азаров. – У нас достатньо ресурсів і фінансових, і організаційних, і технічних, аби не допустити надзвичайних ситуацій».

При цьому він підкреслив, що необхідно посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо протидії паводкам для забезпечення злагодженої взаємодії всіх служб і населення. Зокрема, у разі загрози тому чи іншому населеному пункту має бути проведена евакуація населення, а їхнє майно збережене.

«У нас є достатньо можливостей для того, аби через водозахисні споруди своєчасно спустити необхідну кількість води. Водночас ми маємо всі можливості для своєчасного прийому води, щоб уникнути затоплення», – сказав Микола Азаров. Він додав, що аномальна зима і весна цього року не можуть бути виправданням для виникнення надзвичайних ситуацій.

У свою чергу Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Михайло Болотських запевнив Прем’єр-міністра, що очолюване ним відомство повністю контролює ситуацію із наслідками весняного водопілля.

«Миколо Яновичу, ситуація з пропуском повені територією України повністю контрольована», – зазначив Михайло Болотських.

При цьому він додав, що підтоплення деяких населених пунктів відразу ж ліквідовується силами Державної служби з надзвичайних ситуацій та місцевої влади. За його словами, для ліквідації таких ситуацій завчасно підготовлене необхідне обладнання комунальних служб та місцевих органів самоврядування.


ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here