Home Політика Азаров вирішив не труситися в авто по дорогах Житомирщини і прилетів вертольотом

Азаров вирішив не труситися в авто по дорогах Житомирщини і прилетів вертольотом

101

Ужиті Урядом заходи дозволяють повністю контролювати ситуацію із весняним водопіллям та можливим паводком. Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час робочої поїздки до Житомирської області, пише Урядовий портал.

«У результаті проведення системної роботи із підготовки до паводка ситуація повністю контрольована. Я звернув увагу керівників усіх рівнів, що найголовніше – не потім героїчно ліквідовувати наслідки паводка, а перш за все, не допустити таких ситуацій, – зазначив Микола Азаров. – У нас достатньо ресурсів і фінансових, і організаційних, і технічних, аби не допустити надзвичайних ситуацій».

При цьому він підкреслив, що необхідно посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо протидії паводкам для забезпечення злагодженої взаємодії всіх служб і населення. Зокрема, у разі загрози тому чи іншому населеному пункту має бути проведена евакуація населення, а їхнє майно збережене.

«У нас є достатньо можливостей для того, аби через водозахисні споруди своєчасно спустити необхідну кількість води. Водночас ми маємо всі можливості для своєчасного прийому води, щоб уникнути затоплення», – сказав Микола Азаров. Він додав, що аномальна зима і весна цього року не можуть бути виправданням для виникнення надзвичайних ситуацій.

У свою чергу Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Михайло Болотських запевнив Прем’єр-міністра, що очолюване ним відомство повністю контролює ситуацію із наслідками весняного водопілля.

«Миколо Яновичу, ситуація з пропуском повені територією України повністю контрольована», – зазначив Михайло Болотських.

При цьому він додав, що підтоплення деяких населених пунктів відразу ж ліквідовується силами Державної служби з надзвичайних ситуацій та місцевої влади. За його словами, для ліквідації таких ситуацій завчасно підготовлене необхідне обладнання комунальних служб та місцевих органів самоврядування.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here