Головна Політика Бунечко розповів про “Велике будівництво” за 4 роки та стадіон “Полісся”

Бунечко розповів про “Велике будівництво” за 4 роки та стадіон “Полісся”

411
0

Голова ОВА Віталій Бунечко заявив, що був готовий до будь-яких викликів, коли прийшов на посаду та похвалився результатами “Великого будівництва”.

“Перший об’єкт “Великого будівництва” – Гришковецька школа, яку добудовували і яка дісталася нам в спадок”, – коментує Бунечко.

Він акцентував, що капітально в області відремонтували 278 км доріг “для людей”.

“На мою думку, “Велике будівництво” доріг в тому числі – вдалий наш трек. Мені дуже шкода, що війна завадила нам закінчити “Велике будівництво”, – зазначив голова ОВА.

Бунечко додав, що на 11 день перебування на посаді він пообіцяв добудувати стадіон “Полісся”:

“У мене було глибоке переконання, що дуже просто добудувати. І це те, про що я казав – ми багато чого зробили, того, що не знали, як потрібно робити правильно. Це був виклик у першу чергу від вболівальників, від житомирян”.

Він додав, що завершили футбольне поле в терміни.

Нагадаємо, під час війни у Житомирі планували продовжити ремонт стадіону за 70 млн грн. Після зауваження Арахамії до місцевих чиновників про “ремонти стадіонів” Житомирська ОВА розірвала договір, а підрядник повернув 13 млн грн авансу.

Крім того, Бунечко додав, що за 4 роки відремонтували 82 об’єкти соціально-культурного призначення. Серед найбільш значимих назвав Магістрат, онкодиспансер, дитячі садки та басейн “Авангард”.

У планах після війни – реконструкція лялькового та музично-драматичного театрів.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here