Home Політика Черняхівці висадили більше сотні дерев з нагоди Дня довкілля. ВІДЕО

Черняхівці висадили більше сотні дерев з нагоди Дня довкілля. ВІДЕО

141

 До Дня навколишнього середовища, 16 квітня, за ініціативи народного депутата України Павла Дзюблика, команди «Конкретних справ» та представників лісництва, у Черняхівському дендропарку було висаджено більше сотні дерев. Також, цього дня, було проведено й прибирання біля місцевого ставку, яким не перший рік опікуються помічники народного обранця.

Павло Дзюблик, народний депутат України: «Сьогодні у нас відбувається паралельно дві акції: перше, ми садимо дерева у Черняхівському дендропарку; друге – ми прибираємо і робимо благоустрій біля Черняхівського ставу, яким ми не один рік опікуємося. Нещодавно ми запустили туди рибу, і тепер кожен черняхівець може прийти з вудочкою посидіти, порибалити, відпочити з родиною. Я думаю, що парк – це буде ще одне місце, де як місцеві жителі так і гості нашого Черняхова, зможуть гарно провести свій час. А взагалі, такі акції важливі для України. Тобто, потрібно подавати приклад як малечі, так і дорослим, що необхідно дбати про довкілля, адже ми маємо щось залишити для прийдешніх поколінь».

До акції долучилось і молоде покоління, учасники Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура», рій «Характерники». Для них, участь у таких заходах не нова, адже нещодавно ними вже було висаджено алею пам’яті Героям Небесної сотні.

Олександра Охмак, учасниця рою «Характерники»: «Нещодавно, біля нашого храму, ми садили бузкову алею пам’яті героям небесної сотні. І ми вирішили продовжити цю справу, адже у нас є багато незасадженої землі. Тому, ми закликаємо молодь продовжувати справу з посадки дерев, тому що це, по-перше, корисно, а по-друге, хочеться щоб наш край став ще кращим».

Зробили свій внесок у гарну справу й представники місцевої влади.

Іван Бовсунівський, голова Черняхівської районної ради: «Посадити дерево – це святе. Для кожного з нас, посадити дерево, це в якійсь мірі, дати нове життя. В цей парк, через певний період, прийде й молоде покоління, і вони будуть згадувати ,як садили оці дерева і я разом з ними. І сьогодні я разом з ними, так би мовити, згадав свою юність, заклавши те, що залишиться на роки».

Прес-служба народного депутата України Павла Дзюблика

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here