Home Політика Чоловік Тимошенко просить Обаму, Путіна та іншх не дати її вбити

Чоловік Тимошенко просить Обаму, Путіна та іншх не дати її вбити

82
Олександр Тимошенко просить світових лідерів захистити ув’язнену екс-прем’єрку Юлію Тимошенко від фізичного знищення владою. Про це йдеться в його заяві, поширеній партією "Батьківщина".
 
"Мою дружину планують насильно доставити до суду 28 квітня, незважаючи на висновки німецьких лікарів про неможливість участі Юлії Тимошенко у судових засіданнях через стан здоров’я", – сказано в ній, пише Українська правда.
 
"Звертаюсь до президента США Барака Обами, президента Росії Володимира Путіна, канцлера ФРН Ангели Меркель, голови Європейського парламенту Мартіна Шульца, Генерального секретаря ООН Пан Гі Муна з проханням захистити та не дати фізично знищити – вбити Юлію Тимошенко", – заявляє Олександр Тимошенко.
 
"Прошу Вас також ввести персональні санкції проти представників режиму Януковича, які здійснюють знущання та тортури над Юлією Тимошенко та іншими політичними в’язнями", – просить чоловік екс-прем’єра.
 
За його словами, "незважаючи на висновки німецьких лікарів, її вже більше місяця насильно утримують без належного лікування в Качанівській колонії та не допускають до неї відповідних фахівців".
 
"Верхом цинізму та приниження елементарної людської гідності можна вважати насильницьке перевезення Юлії Тимошенко до лікарні "Укрзалізниці". Влада дії гірше, ніж в самі жорстокі часи сталінських репресій, коли до людей вривалися вночі, кидали на носилки і кудись везли", – заявляє Олександр Тимошенко.
 
"Все, що відбувалося з Юлією Тимошенко, – це репетиція її фізичного знищення – вбивства, яке влада планує здійснити від початку її репресування", – переконаний він.
За його словами, Юлію Тимошенко перевозили до лікарні "без її письмової згоди" і не давши побачитися з адвокатами до початку лікування.
 
З того, що екс-прем’єрку вночі в суботу вивезли в лікарню, а вже в неділю повернули до колонії, він робить висновок, що "ніхто і не збирався її лікувати, а всі ці дії були зроблені лише з метою чорного піару".
 
"Ми як і раніше, наполягаємо на двох речах: перше – це неухильне дотримання протоколу лікування, визначеного німецькими лікарями. Друге – проведення цього лікування спеціалістами, незалежними від Міністерства охорони здоров’я", – заявляє чоловік Тимошенко.

Як відомо, Олександр Тимошенко перебуває у Чехії. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here