Головна Політика Депутат просить Генпрокуратуру судити Путіна

Депутат просить Генпрокуратуру судити Путіна

81
0
Проти російського прем’єра Володимира Путіна треба порушити кримінальну справу як співучасника злочину, скоєного українським екс-прем’єром Юлією Тимошенко.
 
Про це йдеться у запиті народного депутата Григорія Омельченка, направленому в Генпрокуратуру та СБУ, пише "Україна молода", повідомляє Українська правда.
 
Зокрема, Омельченко просить порушити проти Путіна кримінальну справу, заарештувати та притягти його до відповідальності.
 
"За завдання значної шкоди економічній та національній безпеці України, що створило реальну загрозу державному суверенітету України та як співучасника злочину, за вчинення якого засуджена Юлія Тимошенко", — йдеться у депутатському запиті.
 
Якщо цього не станеться, впевнений депутат, засудження і визнання винною Тимошенко Печерським райсудом ставить "під великий сумнів законність, правосудність і справедливість вироку від 11 жовтня 2011 року".
 
"За таких обставин вирок підлягає скасуванню, кримінальна справа — направленню на додаткове досудове слідство, а Юлія Тимошенко — негайному звільненню з–під варти", — переконаний Омельченко.
 
Обґрунтовуючи своє прохання, депутат зазначив, що президент Віктор Янукович під час виступу з нагоди Дня Соборності підкреслив, що "Україна стала заручницею кабальних газових угод… І ті, хто незалежно від посад підштовхував Україну до прірви, мають нести відповідальність перед українським народом".
 
Окрім того, додав Омельченко, "Путін і МЗС Росії добре знають, що на підставі цього вироку суду українська сторона має право в однобічному порядку не виконувати невигідні для неї газові угоди і подати позов до Міжнародного арбітражного суду для розірвання цих угод". 
 

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here