Головна Гроші Пенсійний фонд Житомирщини втрачає майже 2 млрд. грн.

Пенсійний фонд Житомирщини втрачає майже 2 млрд. грн.

77
0
Майже 2 мільярди гривень – саме стільки додатково отримав би Пенсійний фонд, якби всі безробітні працездатні жителі області отримали роботу. А таких на Житомирщині, за підрахунками управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, більше 260 тисяч, передає Житомирська хвиля. 
 
Начальник управління Галина Корінна підкреслює, що оскільки ці громадяни не отримують зарплатні, то і податків не сплачують, а значить ще мільярд гривень втрачають місцеві бюджети:
 
"З метою підвищення зайнятості безробіття та зниження рівня безробіття в області розробляється та виконується обласна програма зайнятості населення. Внаслідок проведення роботи впродовж 2011 року у всіх сферах економічної діяльності області створено 27 тисяч нових робочих місць. Ще одним позитивом є зростання обсягів працевлаштування незайнятого населення в містах та районах області"
 
За словами Галини Корінної, минулоріч за рахунок надання дотацій роботодавцям було працевлаштовано майже 1300 безробітних. Ще майже три сотні осіб започаткували власну справу за рахунок отримання допомоги по безробіттю. 
 

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here