Депутати облради включили готель «Україна» у список на приватизацію

1117

На 16 сесії обласної ради 8 скликання, що відбулася 17 серпня, депутати прийняли рішення включити готель “Україна” до списку об’єктів, які можуть бути приватизовані. 

За це проголосували 33 депутати, 6 утрималися, 4 проголосували проти, а 3 не брали участь у голосуванні. 

Заступник голови обласної ради Володимир Ширма так прокоментував це рішення:

“Це воля депутатів, але протягом 3–4 років цей готель не працює. Матеріально-технічна база готелю знаходиться не в задовільному стані. Депутати на профільних комісіях дійшли висновку, що готель потрібно виставити на аукціон”.

Депутати, які голосували проти такого рішення, стверджують, що такий крок є поспішним та нерозумним.

“Чесно кажучи, для мене таке рішення виглядає дивним. Ми ж усі розуміємо, що якщо на цій сесії ми включаємо цю будівлю до переліку об’єктів, що підлягають приватизації, то це означає, що наступної сесії ми будемо його продавати. З’явиться багато критики, що ми неефективні управлінці, ми безладні, ми не розбираємося. Дякувати Богу, що хтось бере це приміщення і докладе зусиль щодо його відновлення. Я б хотів, щоб ми завершили цю ганебну практику. Якщо ми щось продаємо, маємо мати чітке уявлення, як використовувати ці кошти. Скажіть, будь ласка, яка мета продажу готелю, у нас коштів не вистачає у бюджеті? Кошти в бюджеті є!”, – зазначив Сергій Крамаренко, депутат обласної ради.

За словами заступника голови обласної ради Володимира Ширми, слід зачекати наступних сесій, щоб дізнатися, яка майбутня доля готелю “Україна”.

“Сьогодні питання не стояло про продаж цього майнового комплексу. Сьогодні вирішувалося питання про включення цього об’єкту до переліку підприємств, які підлягають приватизації. Я хочу сказати, що в тому переліку, за той період, поки я працюю в обласній раді, є не один десяток підприємств, які включені в цей перелік, але не виставлялися на аукціон. Я думаю, що слід дочекатися наступних сесій, тоді ми побачимо, чи буде він виставлений на аукціон чи ні”, – зазначив Володимир Ширма.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here