Home Політика Едуард Кругляк став новим заступником Міністра регіонального розвитку

Едуард Кругляк став новим заступником Міністра регіонального розвитку

137

У Мінрегіоні відбулися кадрові зміни. У крісло заступника Міністра сів колишній перший заступник керівника Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Житомирській області.

Про це  повідомляє «Україна Комунальна».

У Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ призначили нового заступника очільника відомства. Ним став Кругляк Едуард.

"Мене представили колективу, але я ще офіційно не працевлаштований. Лишилися деякы технічні моменти по працевлаштуванню. Моїм головним завданням буде реформування ЖКГ та підготовка країни до зими", – повідомив Кругляк "Першому житомирському".

Зазначимо, пан Кругляк народився у Житомирі у 1961 році. У 1986 році закінчив Куйбишевський політехнічний інститут за спеціальністю «інженер-механік». З 1986 до 2011 року обіймав керівні посади різних підприємств: КП «ПУВКХ» (водоканал), «Житомиртеплокоммуненерго», «Житомиргаз» та інших. З 1995 до 1997 року Едуард Кругляк був замісником начальника УЖКГ Житомирської міськради.

 

Кілька років тому Кругляк працював Першим заступником Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Житомирській області.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here