Home Політика Жебрівський радіє, що не потрапив у Раду, бо це скликання ще гірше...

Жебрівський радіє, що не потрапив у Раду, бо це скликання ще гірше за попереднє. ВІДЕО

116

Вже 10 місяців голова політичної партії Українська Платформа «Собор» Павло Жебрівський, який займав посаду голови Житомирської ОДА у 2005 році,  живе без депутатського мандата.

На минулих парламентських виборах у жовтні він програв у 63-му виборчому округу, куди входить Бердичівський, Ружинський, Попільнянський та Андрушівський райони, людині олігарха Костянтина Жеваго Анжеліці Лабунській.

На виборах вона отимала підтримку від "Батьківщини", але у Раді лишається позафракційною.

Проте нині Жебрівський не сумує з цього приводу, а навпаки радіє, що не потрапив у склад нинішнього парламенту.

За словами Жебрівського нинішнє скликання народних депутатів ще гірше, ніж попереднє. 

«Я не сумую від того, що не став депутатом – це щира правда. Дивлюся на те, що зараз відбувається у ВР і де я був би, якби потрапив туди. Безтяма якась в парламенті, через це є проблеми. Безумовно, мені трохи образливо, але  по відношенню до тих, хто мене не підтримав. Хоча на ображених воду возять, тому нічого страшного в цьому немає. Ми в Українській платформі не сидимо склавши руки і розробляємо можливі напрямки розвитку країни. Сьогодні Януковича не матюкає хіба лінивий, але поряд з цим він залишається найрейтинговішим політиком, бо  всі інші не зуміли створити альтернативу», – поділився Жебрівський з журналістами під час фестивалю «Купальські роси», організатором якого він є.

Юлія ДЕМУСЬ

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here