Home Кримінал Грека не пустили з України в Білорусію, бо знайшли у нього 14...

Грека не пустили з України в Білорусію, бо знайшли у нього 14 грам марихуани

91

В один день 6 липня на кордоні з Республікою Білорусь в пункті пропуску «Виступовичі – Нова Рудня» митного поста «Північний» Житомирської митниці Міндоходів працівники Управління боротьби з контрабандою та митними правопорушеннями виявили два факти незаконного переміщення через митний кордон України наркотичних речовин.

Під час проведення митно-прикордонного контролю легкового автомобіля “BMW”, який слідував з України в Білорусь під керуванням громадянина Греції, виявлено згорток з фольги з масою рослинного походження з характерними ознаками марихуани вагою 0,14 г.

За даним фактом працівниками Житомирської митниці Міндоходів у відношенні громадянина Греції порушено справу про порушення митних правил, передбачене ст. 483 Митного кодексу України.

У цей же день в зону митного контролю цього ж пункту пропуску в напрямку “виїзд” по смузі “зелений коридор” прослідував рейсовий автобус міжнародного сполучення «Кишинів – Санкт-Петербург». Під час проведення митного контролю ручної поклажі водіїв та пасажирів у службовий собака виявив у кишені громадянина Республіки Молдова паперовий згорток з вмістом речовини рослинного походження з характерним запахом марихуани вагою 1,5 г, який він намагався перемістити через митний кордон України з приховуванням від митного контролю.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here