Home Політика ”Фронт Змін” звертається до Житомирського мера з вимогою відмінити сесію

\”Фронт Змін\” звертається до Житомирського мера з вимогою відмінити сесію

132
0

Фракція Фронт Змін звернулася з заявою до міського голови Володимира Дебоя, в якому йдеться, що  підготовка сьомої сесії Житомирської міської ради відбувається з порушенням чинного законодавства, а саме порушується Закон України «Про доступ до публічної інформації», тому сесія має бути перенесена.

 
Повний текст заяви
 
Шановний Володимире Михайловичу,
 
звертаємо Вашу увагу, що підготовка чергової сьомої сесії шостого скликання Житомирської міської ради відбувається з порушеннями чинного законодавства. А саме, виконавчий комітет Житомирської міської ради порушує Закон України «Про доступ до публічної інформації». У пункті 3 статті 15 згаданого Закону чітко  сказано: «Проекти   нормативно-правових   актів,   рішень    органів  місцевого самоврядування,  розроблені відповідними розпорядниками,  оприлюднюються ними не пізніш як за 20 робочих  днів  до  дати  їх розгляду з метою прийняття».
 
Проте, на сьому сесію Житомирської міської ради, яка має відбутися 7 жовтня 2011 року, винесено ряд  проектів рішень, які не були оприлюднені за 20 робочих днів до сесії, як передбачено законом.
 
На офіційному сайті Житомирської міської ради 4 проекти рішень  взагалі оприлюднено лише за 7 робочих днів до початку їх розгляду. Зокрема, проекти рішень «Про незастосування положень Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» до КП «Житомирводоканал» Житомирської міської ради», «Про збільшення розмірів статутних фондів комунальних підприємств, внесення та затвердження змін до їх Статутів», «Про надання дозволу на отримання кредиту комунальному підприємству «Житомирське трамвайно – тролейбусне управління» та «Про збільшення розміру статутного фонду комунального підприємства «КАТП – 0628» внесення та затвердження змін до його Статуту» були розміщені на сайті 27.09.2011 року.
 
 Звертаємо Вашу увагу, що депутати не мають права розглядати проекти рішень, які оприлюднені з порушенням закону «Про доступ до публічної інформації», тобто пізніше ніж за 20 робочих днів.
 
 Пропонуємо, або не включати до порядку денного сьомої сесії міської ради ті проекти рішень, які підготовлено з порушенням законодавства, або перенести сесію.
 
Звертаємо увагу, що міський голова персонально відповідає за дії працівників виконавчого комітету міської ради та за законність ухвалених радою рішень.
 
 
Голова фракції «Фронт Змін»                                          Борис Буряченко
Previous articleУкраїна замінить імпортні ліки вітчизняними аналогами
Next articleУкраїнцям пообіцяли, що різкого подорожчання овочів не буде

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here