Home Політика Головні проблеми житомирян: здоров’я та ЖКХ

Головні проблеми житомирян: здоров’я та ЖКХ

113

Основними проблемами громадян, які звертаються за допомогою, є проблеми зі здоров’ям та проблеми у житлово-комунальній сфері. Переважно допомога потрібна хворим людям, у яких сім’ї фінансово не можуть забезпечити належне лікування. Часто звертаються люди, в яких немає житла або житлові умови є непридатними.

Голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Рижук, коментуючи питання журналістів щодо звернень громадян, розповів: «У 70-72 % досягаємо позитивного вирішення питань, озвучених у зверненнях громадян. 10-12% звернень вкрай важко вирішити через великий термін давності проблеми, 10-12% неможливо вирішити через те, що громадяни намагаються вирішити свої проблеми шляхом, який суперечить законодавству».

Сергій Миколайович проводить прийом громадян переважно по п’ятницях. У лютому поточного року буде проведено кілька прийомів громадян. Найчастіше звертаються хворі люди або родичі хворих людей, яким потрібна допомога у фінансуванні операцій або підтримці медичними препаратами.

Також у великій кількості надходять звернення стосовно проблем у житлово-комунальній сфері, наприклад, коли люди десятиліттями стоять у чергах на житло.

Люди звертаються до голови облдержадміністрації не лише із особистими проблемами. Наприклад, нещодавно до Сергія Рижука звернулася сім’я, яка хоче взяти на виховання 5-7 дітей та створити дитячий будинок сімейного типу.

Їм потрібно допомогти виділити землю під будівництво та побудувати цей будинок.

Такі справи, на переконання очільника області, потребують негайного вирішення, адже сирота рідко буває щасливою в дитячому будинку, а навіть в прийомній родині дитина відчуватиме турботу та любов.

Така соціальна політика відповідає настановам Президента України та положенням Європейської хартії.

Сергій Рижук наголосив на тому, що прагне працювати так, щоб у людей не було потреби звертатися за допомогою, щоб проблем у житті жителів області стало менше.

За інформацією прес-служби облдержадміністрації

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here