Home Події «Спорт для всіх» увійшов у десятку кращих в Україні

«Спорт для всіх» увійшов у десятку кращих в Україні

92

Житомирський обласний центр фізичного здоров’я "Спорт для всіх" увійшов у десятку кращих подібних закладів в Україні. Останніх, в цілому, по країні нараховується більше двох з половиною сотень, 7 з них працюють у Житомирській області.

Про це повідомляє Житомирська хвиля.

За словами очільника обласного центру "Спорт для всіх" Адама Хільченка, минулоріч центр провів 158 спортивно-масових заходів, в яких взяли участь більше півсотні тисяч людей різного віку:

"Найбільш масштабними заходами центру є наймасовіша в Європі всеукраїнська велоестафета "Спорт для всіх єднає Україну", міжнародна факельна естафета "Всесвітній біг заради життя", обласний етап супермарафону "Україна трофі", який проходить північними районами області та міжнародний супермарафон за участі всесвітніх марафонців.

Для богатирів Житомирщини організовуються "Козацькі забави", переможці яких беруть участь у всеукраїнських богатирських іграх. Адже наші богатирі входять у шістку найсильніших в Україні"

Наразі обласний центр "Спорт для всіх" та департамент сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації працюють над тим, аби цього року відкрити подібні заклади ще в 4 районах Житомирщини, розповів Адам Хільченко.

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here