Головна Політика Іноземні свята розширюють світогляд, але ми не повинні забувати і про власні...

Іноземні свята розширюють світогляд, але ми не повинні забувати і про власні – депутатка-пропозиціонерка Вікторія Федорова

808
0

Тему імпорту закордонних свят до України і популяризації вітчизняних традицій за кордоном, яку обговорювали під час онлайн-засідання ПРОпозиціонери Клубу, прокоментувала депутатка Житомирської міської ради від “Пропозиції” Вікторія Федорова.

Пропозиціонерка вважає, що сьогодні іноземні свята не провокують забуття власне українських. У імпортуванні іноземної культури є свій позитив, оскільки її вивчення допомагає розширювати світогляд і дітей, і дорослих. Атрибутика таких свят також має певний економічний сенс. Так, наприклад, на Гелловін виробники пропонують багато товарів, пов’язаних зі святом, вироблених в Україні. Позитивом також є те, що будь-які свята мають розважальний ефект.
«Популяризація іноземних свят здебільшого йде через соцмережі. І тут кожен має можливість обирати, які свята святкувати, які ні. Щоправда, часто ми не знаємо, що у нас є свята подібні до тих, які прийшли до нас з-за кордону. У наших пращурів святкували Велесову ніч в ті дні, коли за кордоном і уже у нас святкують Гелловін. Тож я вважаю, що зараз ми не маємо проблеми з тим, що іноземні свята переважають. Працюючи у сфері освіти, я знаю, що в наших навчальних закладах дітям багато розповідають про національні звичаї і обряди. Але, як відомо, досконалості знань немає меж. І педагоги мають її відточувати», – розповіла депутатка.

Нагадаємо, партія “Пропозиція” відстоює мультикультурність і засуджує будь-які прояви нетерпимості.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here