Головна Політика Кириленко відмовився підтримати ”політичну саморекламу” ”Нашої України”

Кириленко відмовився підтримати \”політичну саморекламу\” \”Нашої України\”

147
0

Партія "Наша Україна" на практиці нічого не робить задля консолідації опозиційних політичних сил.Таку думку у коментарі Gazeta.ua висловив народний депутат від НУ-НС, лідер партії "За Україну!" В’ячеслав Кириленко.


За його словами, приблизно рік тому ціла низка політичних партій і серед них партія "За Україну!" уже виступала із такою ініціативою.


"Тому зараз кожен закликає один одного консолідуватись, при цьому на практиці нічого для цього не робить. Те саме стосується і "Нашої України", – зауважив Кириленко.


Разом з тим, відповідаючи на запитання, чи таким чином партія "За Україну!" відмовляється приєднатись до "нашоукраїнської" ініціативи, політик сказав: "Я взагалі ніколи ні до кого не приєднуюсь. Я можу робити тільки спільну справу. Якщо ж хтось хоче робити собі політичну саморекламу за чужий рахунок, хай робить – це його справа".


Нагадаємо, 12 липня партія "Наша Україна" провела ініційоване нею обговорення майбутнього законопроекту про вибори, а також переговори між опозиційними силами відносно їхньої координованої участі на парламентських виборах 2012 року. У круглому столі взяли участь представники Української народної партії, Конгресу українських націоналістів, Всеукраїнського об’єднання "Свобода", Партії захисників вітчизни, Української партії, УРП "Собор", Республікансько-християнської партії та Української соціал-демократичної партії.

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here