Home Політика Янукович: У 2012 році у всіх квартирах повинні бути лічильники на воду...

Янукович: У 2012 році у всіх квартирах повинні бути лічильники на воду і тепло

135
0

В Україні необхідно повністю завершити процес встановлення всіх видів лічильників для населення.

Відповідне завдання президент України Віктор Янукович поставив міністру регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства та членам Національної комісії регулювання ринку комунальних послуг під час зустрічі в Криму, повідомила прес-служба глави держави.

За інформацією члена Нацкомісії регулювання ринку комунальних послуг Юрія Хіврича, наразі лічильниками на воду обладнано тільки 40% квартир, на тепло – 23%.

"Це дуже-дуже мало, тому в цьому і наступному роках планується стовідсотково перейти на облік, щоб люди бачили сьогодні, що вони споживають, скільки і якої якості", – сказав Хіврич після зустрічі з Президентом.

Раніше перший віце-прем’єр – міністр економічного розвитку і торгівлі Андрій Клюєв заявив, що лічильники споживаного тепла повинні бути встановлені в кожному будинку до кінця 2012 року.

За словами першого віце-прем’єра, в поточному році на забезпечення житлових будинків лічильниками виділено 500 млн грн, а в наступному році планується виділення на ці цілі 3-4 млрд грн.

При цьому Клюєв наголосив, що встановлювані лічильники повинні бути виключно українського виробництва.

За матерiалами: Інтерфакс-Україна
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here