Home Політика Кличко впевнений, що Шевченко нічого у нього не ”відщипне”

Кличко впевнений, що Шевченко нічого у нього не \”відщипне\”

110
0
Лідер партії "Удар" Віталій Кличко вважає, що футболіст Андрій Шевченко своєю участю в виборах не відбере голосів у його партії.
 
Про це він заявив у інтерв’ю ТСН.ua, коментуючи новину про те, що відомий футболіст Андрій Шевченко приєднався до команди партії "Україна – Вперед!" і балотуватиметься за списком партії Наталі Королевської, пише Українська правда.
 
"Відщипнути наші голоси буде складно. Адже партія "УДАР" – це не спортивний і не фан-клуб, а політична сила, яка об’єднує людей своєю ідеологією. І думати, що спортом ми будемо ділити виборців, – абсолютна помилка", – заявив Кличко.
 
"Вибір стоїть не між спортсменами або видами спорту, а між цінностями і баченням того, якою може і повинна бути політика і влада в нашій країні", – наголосив він.
 
Кличко також висловив сподівання, що Шевченко йде в політику за покликом серця.
 
"Якщо людина за три місяці до виборів вирішує піти в політику, це має бути дуже зважене і усвідомлене рішення. І дуже сподіваюся, що це щирий порив душі. Не хотілося б, щоб великий спортсмен став учасником чиєїсь політичної технології", – зазначив боксер і політик.
 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here