Головна Політика Лікарі із вдячністю свідчать про хабарництво кандидата у нардепи

Лікарі із вдячністю свідчать про хабарництво кандидата у нардепи

68
0

“З початку передвиборчого процесу порушено 141 справу по факту підкупу виборців – з оптимізмом оголосила “Україньска правда” словами Авакова. Таких випадків зафіксовано по десятку в кожній області. Про Черкащину джерело не повідомляє. Мабуть не дійшли антикорупційні руки. Бо якби борці з підкупом виборців почитали Корсуньске видання “Надросся” – обзавелися “явкою з повинною” одного з місцевих кандидатів – Генадія Бобова.

У номері 79 від 10.10.2014 в матеріалі під загловком “Ми голосуємо за Генадія Бобова” головлікар райлікарні Віктор Завертайло повідомляє: “Звістку про реєстрацію кандидатом у народні депутати України Геннадія Борисовича Бобова” зустрів з особливим оптимізмом”.

Причина особливого оптимізму головлікаря розкривається аж в третьому абзаці матеріалу, тому що перші два заповнені диферамбами “здравіцами” і “долгієлєтами” на адресу Бобова. “Бобов прибув на зустріч із медиками і привіз новий сучасний комп’ютер, потужну пральну машину”.

Далі автор статті “Ми голосуємо за Бобова” не може зупинитися і в найкращих намірах продовжує викривати Геннадія Борисовича в порушенні статті 74 “Закону України про вибори народних депутатів України” яка зазначає: “Забороняється проводити передвиборчу агітацію, що супроводжується наданням виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів, послуг, робіт. Така агітація є непрямим підкупом виборців”.

Так в матеріалі чітко вказують на склад злочину Бобова перед виборцями, які не отримали “потужних пральних машин”, але теж живуть в 196 окрузі: “Він (Бобов-авт.) допоміг медикам с. Деренківця, придбавши новий електрокардіограф. Або взяти інший приклад: Виграївський фельдшерсько-акушерський пункт. Від Геннадія Борисовича тут не тільки медичне обладання, а й капітальний ремонт покрівлі приміщення” – продовжує розмазувати вдячність по паперу видання “Надросся”.

А що ж представляє собою сама райлікарня Корсуня? Насправді, не таке вже й дике і убоге місце. Але без “потужного хабаря” сюди кандидатам у нардепи краще не потикатися. Прикормлений подарунками персонал не буде вас навіть слухати.

Коли до лікарні завітав кандитат по 196 округу Олександр Маштепа, який принципово не роздає хабарів, одразу ж зіткнувся з нерозумінням.

Іванова Олена Володимірівна, лікар-гінеколог, поцікавилася: “А чому ви не зробили дороги в Таганчі?” Мабуть натякаяючи на те, що на новому автомобілі, який один з кандидатів приречений їй подарувати, непогано б було поїхати по новій “шаровій” дорозі на Таганчу.

Фрази типу -“Бобов хоч вікна зробив, а ви що зробили?” свідчать лише про одне. Корупціонери купили майбутнє людей лікарні за дешеву побутову техніку, як прадавні волоцюги – землі Нового світу за скляні буси.

Хворі скаржаться, що тут завжди спокійно беруть «подарунки» як за проведену операцію, крапельницю та винесене судно, так і просто у вигляді встановлення метало-пластикових вікон та облаштування кабінету головлікаря. У якості «спонсорів» найчастіше виступають депутати, які ще донедавна присягали на вірність родині Януковича і за першим рухом депутата Чечетова ставили свій під підпис під «драконовськими законами» у Верховній Раді 16 січня 2014 року. Нагадаємо, згідно цим законам, відвідувачів лікарні (як і інших громадян України) могли ув’язнити на невизначений термін лише за спробу згуртуватся і висловити свою думку щодо влади в державі.

“А ще ви ікону привозили, а це не підкуп виборців?”- невгамовувалася гінеколог. Коли ж людей в білих халатах закликалио: “Побійтесь Бога!”  – завідуючий відділенням реанімації Урлін Андрій зазначив: “А що нам Бог?” . “А ми клятву Гіпократа не давали”. “ А що поганого в законах ВР 16 січня 2014 року?”

 Таке враження, що лікарі навмисне прикидалися хворими, щоб усі відчули на своїй шкурі, як воно – бути “не продажним” медпрацівником районної лікарні.

Районна лікарня Корсуня й надалі живе минулим в той час, коли країна намагається заглянути в майбутнє. Корсуньчанам жалітися на медичний сервіс – то є розкіш, на яку може піти не кожен. Небезпечно для здоров’я в будь якому сенсі.

 

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here