Home Політика Литвин на президентські вибори не піде, але відкриє полювання на тушок

Литвин на президентські вибори не піде, але відкриє полювання на тушок

87

«Народна партія» починає процес оновлення своєї ідеології, а політвиконком обговорив перспективи її розвитку і має намір виключити депутатів-перебіжчиків. Про це повідомив член політвиконкому "Народної партії", голова Житомирської обласної організації партії Микола Рудченко, передає "Інтерфакс-Україна".

«Я скажу, що за великою політикою ми трохи розгубилися, деякі партійні організації призабули, що вони члени партії», – заявив він.

«Я переконаний, що сьогодні країні потрібна Народна партія», – додав Рудченко.

Він також зазначив, що політвиконком обговорив і перспективи подальшого розвитку партії та її політичної діяльності. За його словами, про входження "Народної партії", наприклад, в Партії регіонів, розмови не було. Рудченко зазначив, що "Народна партія" співпрацює з партією влади.

Нагадаємо, за словами заступника голови "Народної партії", народного депутата від Партії регіонів Сергія Гриневецького, народний депутат Володимир Литвин вирішив відновити діяльність НП, яку він очолює з 2004 року. У керівництві партії розглядають три варіанти розвитку політичного проекту – від злиття з однією з провладних парламентських партій до саморозпуску. Самостійне продовження політичної діяльності, стверджують в НП, неможливо у зв’язку з відсутністю в партії фінансування.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here