Home Політика Луценко запропонував викликати до суду артистів ”95 кварталу”

Луценко запропонував викликати до суду артистів \”95 кварталу\”

96
0

Учасників студії "95 квартал" можуть викликати давати свідчення у справі проти Юрія Луценка про нецільове використання державних коштів на святкування Дня міліції.

З відповідним клопотанням 27 жовтня екс-міністр звернувся до суду.

Луценко вкотре заявив, що на святкування Дня міліції за часів, коли він працював міністром внутрішніх справ, не були витрачені державні кошти. У зв’язку з цим він запропонував викликати до суду артистів "95 кварталу" (які виступали перед міліціонероами), які, за його словами, також можуть це підтвердити.

На запитання судді Сергія Вовка, чи варто цю заяву сприймати як клопотання, Луценко відповів: "Звісно".

Екс-міністр також звинуватив Генеральну прокуратуру у намірах порушити кримінальні справи проти свідків, які дали свідчення на його користь.

"Готується помста за свідчення Максимцю (Ярослав Максимець, один зі свідків у справі Луценка, який дав свідчення на користь екс-міністра)", – сказав Луценко.

Він додав, що, за його інформацією, наразі Генеральна прокуратура намагається витребувати документи та різноманітні дані на Максимця з метою порушити проти нього кримінальну справу.

Нагадаємо, 27 жовтня колишньому міністрові внутрішніх справ Юрію Луценку стало погано в Печерському районному суді Києва під час слухань у справі проти нього.

 
Previous articleВ Житомирі перевіряють як місто готове до несприятливої погоди взимку
Next articleЧерез пориви у теплових мережах деякі житомиряни сидять без тепла

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here