Home Політика Мер Житомира показав, у яких умовах лікують інфікованого коронавірусом пацієнта. ВІДЕО

Мер Житомира показав, у яких умовах лікують інфікованого коронавірусом пацієнта. ВІДЕО

256

Після скарг першого хворого у Житомирі пацієнта на коронавірус міський голова Сергій Сухомлин перевірив, у яких умовах він перебуває.

Мер Житомира оглянув лікарню №1, яка має шість боксів для інфікованих коронавірусом. Сухомлину показали бокс, поруч із яким лікують першого хворого.

"Сьогодні були скарги на утримання пацієнтів у лікарні №1. Ми хочемо показати умови, щоб ви поділилися і оцінили. Життя і обставини перебування в кожному закладі відрізняються від життя і умов перебування людини", – сказав Сухомлин.

За словами міського голови, у минулому році у відділенні, де перебуває пацієнт, провели ремонт. Тому умови перебування в палатах гарні.

Крім того, мер заявив, що пацієнт приховував інформацію щодо кола осіб, із якими контактував, проте за допомогою соцмереж багатьох вже встановили:

"До цього пацієнта є дуже багато запитань. Він не хотів залишатися в лікарні, приховував інформацію щодо кола осіб, з якими контактував. Ми вже вияснили, що він возив цілу групу з Житомира до Австрії. Зараз відпрацьовуємо з поліцією та СБУ список осіб, які з ним поверталися".

Коло осіб необхідно встановити, аби вчасно в людей змогли виявити захворювання та надати допомогу. Усі вони мають бути самоізольовані та пройти тест.

Читайте також: В Україні від коронавірусу померла жінка, діагноз встановили вже після смерті.

Нагадаємо, за зверненням міського голови Житомир отримав від бізнесу кошти на 1500 експрес-тестів на коронавірус, які закуплять у Китаї по 3 долари за штуку.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here