Home Політика Мера обирали не для того, щоб він у робочий час ходив на...

Мера обирали не для того, щоб він у робочий час ходив на мітинги – Горай

95

Влада проводить «антифашистські» мітинги через те, що зараз інших тем для розколу країни немає. Праві демократичні сили почали набувати більшої популярності, і це лякає владу та Партію регіонів.

Так вважає депутат Житомирської міської ради від «Батьківщини» Олег Горай.

«Раніше Партія регіонів піднімала та спекулювала на питаннях мови. Тепер ця тема вичерпала себе і вони почали розкручувати іншу тему, щоб розколоти суспільство. Вони вішають ярлики на своїх опонентів, бо розуміють, що програють», – каже Горай.

Він також розкритикував те, що влада зігнала студентів та працівників бюджетної сфери на «антифашистський» мітинг.

«Зігнали комунальників. Таке враження, що наше місто процвітає і у нас всі проблеми вирішені. Більше того, все керівництво міста у робочий час пішло на мітинг. Чому житомиряни мають їм за це платити? Чиновників не для того обирали та призначали, щоб вони у робочий час ходили на мітинги», – наголосив депутат.

Нагадаємо, що вчора близько семи тисяч людей зігнали на «антифашистський» мітинг у Житомирі. Це були переважно студенти, працівники комунальної та бюджетної сфери.

У свою чергу міський голова Володимир Дебой назвав тих людей, які кажуть, що їх на мітинг привели силоміць – негідниками.   

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here