Головна Політика На Житомирщині батьки скаржаться на умови проведення ЗНО

На Житомирщині батьки скаржаться на умови проведення ЗНО

216
0

Спека, відсутність кондиціонерів та аудиторії без провітрювання – у Житомирі батьки скаржаться на умови проведення ЗНО, під час якого діти можуть отримати тепловий удар. Через задуху від перебування у спекотливих приміщеннях у масках, діти змушені завчасно покидати аудиторії.

Про це скаржаться батьки у Фейсбук.

«Зверніть увагу на жахливі умови(спека в аудиторіях і постійне перебування дітей в масках) Невже ті,хто організовував ЗНО не знають, які погодні умови влітку. Це знущання над нашими дітьми. У багатьох було погане самопочуття, і діти дочасно поспіхом покидали аудиторії. Невже не знайшлося в країні обладнаних кондиціонерами приміщень??? Чи закупити їх за кошти від непроведеного пробного ЗНО??? Чи хоча б підготувати аудиторії не на сонячній стороні??? Ганьбище і сором такій організації і її ОРГАНІЗАТОРАМ в Житомирі. Завтра промоніторю Коростишів. З термометром!», – написала Інна Шевченко.

Батьки також звернулися до Освітнього омбудсмена. Там відповіли – проблеми місцевої влади (див. переписку нижче).

Депутатка Олена Галагуза запитала у чиновників, чому ніхто не перевіряє умови проведення ЗНО і хто має відповідати за безпеку дітей. В ОДА відповіли, що оскільки письмових скарг не було, значить, не було і проблем:

«Запевнили, що цю інформацію нададуть відповідальним за проведення ЗНО. Переконана, що має бути перевірка приміщень та реагування на питання, якщо такі мають місце. Також це клопіт й освітнього омбудсмена».

Олена Галагуза просить батьків не мовчати і повідомляти, якщо організатори ЗНО не забезпечують належних умов.

Натомість в Офісі освітнього омбудсмена радять батькам згадати, якою була температура повітря в минулі роки (+23, +25 тепла). Однак там забули, що учасники ЗНО в умовах на 5-7 градусів прохолодніше сиділи без масок.

Необхідність встановлення кондиціонерів в Офісі називають «гарною ініціативою», на яку потрібно 324 млн грн.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here