Home Політика У Зеленського рекордно багато незадоволених. Опитування

У Зеленського рекордно багато незадоволених. Опитування

45% українців не схвалюють дії і заяви президента Зеленського. Схвалюють – 38% опитах. Уперше в Зеленського більше незадоволених, ніж задоволених.

За один місяць (із травня 2020) кількість невдоволених українців політикою Зеленського зросла на 8%.

 

Такі результати червневої соціології опублікував КМІС:

"Оцінюючи дії органів влади в травні-червні цього року, 38% відповіли, що схвалюють дії та заяви президента Зеленського (в травні – 47%); 45% – не схвалюють (в травні – 37%). Різниця між часткою тих, хто схвалює дії та заяви президента, та часткою тих, хто не схвалює, вперше за останній рік стала від’ємною і становила мінус 7 відсоткових пунктів".

Читайте також: Рейтинг Зеленського та Слуг народу впав до історичного мінімуму

Довідка: Опитування проводилося з 20 по 23 червня 2020 року методом CATI (телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера, computer-assisted telephone interviews) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. В ході опитування проведено 2000 інтерв’ю.

Вибірка репрезентативна для дорослого населення (віком 18 років і старше) України. До вибірки не включаються території, які тимчасово не контролюються владою України – АР Крим, окремі райони Донецької та Луганської областей.

Статистична похибка вибірки (з ймовірністю 0,95 і з врахуванням дизайн-ефекту 1,1) не перевищує: 2,2% для показників близьких до 50%, 2,1% — для показників близьких до 25%, 1,4% — для показників близьких до 10%. Дані цього дослідження порівнюються с результатами попередніх опитувань КМІС.