Home Політика На Житомирщині будуватимуть соціальне житло для дітей-сиріт

На Житомирщині будуватимуть соціальне житло для дітей-сиріт

106

Керівництво області має намір відкрити кілька соціальних гуртожитків, насамперед, у великих районних центрах – містах Бердичеві, Коростені, Новоград-Волинському.

Забезпечення дітей-сиріт, які отримали певну освіту, житлом хоча б на такому рівні, стане важливою підтримкою їх на початку облаштування самостійного життя.

 Серед пріоритетних завдань обласної влади на наступний рік є забезпечення житлом дітей-сиріт. Саме з цією метою заплановано розширення мережі соціальних гуртожитків.

Такий заклад на 40 місць вже працює в Житомирі.

На сьогоднішній день, кількість дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають у Житомирській області, становить 3623, повідомляє прес-служба Житомирської ОДА.

За попередніми даними, в області кількість дітей-сиріт зменшилася на 156 осіб, тобто на 4,1% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Крім того, 78% цих дітей сьогодні влаштовані в сімейні форми виховання.

Також у цьому році в Житомирській області створено 3 дитячі будинки сімейного типу та 15 прийомних сімей, в які влаштовано 60 дітей.

Таким чином, кількість дітей, влаштованих в сімейні форми виховання, в області збільшилася вдвічі, причому до кінця року очікується зростання і цих показників.

Позитивної складової при цьому є переважання національного усиновлення: протягом 2012-го року громадянами України усиновлено 72 дитини.

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here