Головна Політика Новий адвокат Тимошенко взявся за суддю Кірєєва

Новий адвокат Тимошенко взявся за суддю Кірєєва

133
0
Новий адвокат Тимошенко Микола Сірий вимагає відводу головуючого у засіданні судді Родіона Кірєєва.
Відповідне клопотання від оголосив під час сьогоднішнього засідання Печерського суду у "газовій справі" проти екс-прем’єра.


Адвокат нагадав, що на засіданні 15 липня суддя Кірєєв відмовився допускати захисників Тимошенко до процесу незважаючи на те, що відповідну заяву було подано ще в той день.
Крім того, за словами захисника видалення із залу засідань екс-прем’єра Юлії Тимошенко було здійснено з порушенням норм законодавства.


"Такі дії судді не лише порушують права Тимошенко на захист, а й суперечать законодавству", – сказав Микола Сірий.
"Вважаю дії судді Кірєєва, який 15.07 не допустив захисників Тимошенко, а також видалив її із зали суду, такими, що свідчать про його упередженість та необ’єктивність", – сказав адвокат.


За словами юриста, такі дії судді Кірєєва викликають сумнів у його компетентності та об’єктивності.


Зал зустрів заяву Миколи Сірого бурхливими оплесками.


Суддя закликав присутніх до порядку, а також звернувся до представників правоохоронних органів з проханням вказати на порушників. Один з "грифонівців" вказав на колишнього депутата Київради Зоряна Шкіряка (Наша Україна).


Після нетривалої словесної перепалки Родіон Кірєєв вирішив видалити його із залу і оголосив з цієї нагоди перерву на 15 хвилин.


"Зараз ми оголошуємо відвід кірєєву за повну некомпетентність та грубе порушення закону. Після оголошення відводу в залі тривають овації", – написала у своєму Твітері екс-прем’єр Юлія Тимошенко.


Раніше суд допустив до процесу над Тимошенко двох нових адвокатів: Миколи Сірого та Олександра Плахотнюка. Водночас Родіон Кірєєв відмовився допустити до справи американських юристів.
 
За матеріалами: Gazeta.ua
 

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here