Головна Політика Опитування: Дві третини українців не довіряють Януковичу. Рівень довіри до Тимошенко ще...

Опитування: Дві третини українців не довіряють Януковичу. Рівень довіри до Тимошенко ще нижчий

124
0

67% населення України не довіряють Президенту України Віктору Януковичу, свідчать результати опитування, яке GfK Ukraine провела в червні 2011 року. При цьому лідеру Батьківщини Юлії Тимошенко не довіряють 70% опитаних.

Як зазначили соціологи, якщо в грудні 2010 року на 27% більше громадян не довіряли Президенту, ніж довіряли, то в червні 2011 року цей розрив зріс до 48%. У цілому зараз 67% українців не довіряють Януковичу.

При цьому у його головного політичного опонента Юлії Тимошенко показники довіри ще гірші: у червні 2011 року на 52% більше громадян не довіряли їй, ніж довіряли; зараз 70% українців їй не довіряють.

Крім того, в GfK Ukraine зазначили, що в червні впав рівень підтримки обох ключових політиків: Віктора Януковича – до найнижчого з листопада 2008 року 13,4% (з 16,1% у травні), Юлії Тимошенко – до 9,6% (з 11,1% у травні).

"Розчарування українців у політиках досягло багаторічного піку. Розрив між тією якістю політичного представництва, яку можуть запропонувати наявні політичні гравці, і вимогами виборців стає все більшою", – заявив заступник директора GfK Ukraine Гліб Вишлінський.

***
Опитування проводилося з 2 по 16 червня 2011 року. Загальна вибірка опитування складає 1000 респондентів у віці від 16 років. Вибірка є репрезентативною для населення України за статтю, віком, регіоном проживання та розміром населеного пункту.

За матерiалами: Корреспондент.net
 

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here