Home Політика Пашинський розповів деталі призначення свого сина головою «Спецтехноекспорта»

Пашинський розповів деталі призначення свого сина головою «Спецтехноекспорта»

131

Глава парламентського комітету з питань національної безпеки і оборони Сергій Пашинський вважає, що призначення його 24-річного сина Антона головою «Спецтехноекспорта» є заслуженим та базується на інтересах країни.

Про це він заявив в ефірі програми «Громадское на русском».

«Що сталося. Мій син Антон Пашинський, випускник нашого внз, який має спеціальність магістр міжнародної економіки а торгівлі, який вільно володіє англійською мовою, який вісім останніх місяців – до цього він був у Нацгвардії – займався волонтерством, доставляв тепловізори … Йому запропонували місце начальника відділу з трьох осіб – контрактів, це відділ договорів. Запропонував менеджмент компанії», – заявив Пашинський.

Голова комітету наголосив, що його син має досвід роботи в цій галузі, оскільки три роки очолював великий відділ із мільярдними оборотами.

«Він пішов працювати в цю сферу, тому що вона має дуже велике значення для підняття обороноздатності країни», – наголосив Пашинський.

Як відомо, Антона Пашинського призначили топ-менеджером «Спецтехноекспорта» у лютому цього року. Цей департамент, зокрема, веде військові контракти України з Північним Суданом на десятки мільйонів доларів. Коментуючи призначення свого сина виданню «Дзеркало тижня» 6 березня Сергій Пашинський заявив, що «чоловік, який представився моїм сином, дав помилкову інформацію. … Мій син не працює в другому департаменті «Укроборонпрому».

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here