Головна Політика Понад сто учасників бойових дій отримають землі за рішенням Малинської міськради

Понад сто учасників бойових дій отримають землі за рішенням Малинської міськради

855
0

111 учасників бойових дій отримають по 2 га землі відповідно до рішення Малинської міської ради. Це питання підтримали під час сесії міськради в тому числі депутати від «Нашого краю».

За сприяння «Нашого краю»,  111 учасників бойових дій отримали земельні ділянки орієнтовною площею по 2 га для ведення особистого селянського господарства.

Також депутати проголосували за присвоєння звання «Почесний громадянин Малинської міської територіальної громади». За вірність військовій присязі, особисту мужність, самовідданість та героїзм, виявлені під час виконання бойових завдань в зоні проведення антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил на Сході України, а також вагомий особистий внесок у забезпечення суверенітету і територіальної цілісності України посмертно присвоїли звання «Почесний громадянин Малинської міської територіальної громади» вісьмом загиблим (померлим) учасникам антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил на Сході України із врученням відповідного посвідчення та медалі родичам загиблих.

За підтримки депутатів від «Нашого краю» також внесли зміни до бюджету громади на 2021 рік, аби належним чином підготуватися до осінньо-зимового періоду. Ще одним важливим питанням, яке ухвалили на сесії, було утворення    старостинських округів Малинської міської тергромади. Усього впродовж двох годин депутати міськради розглянули 48 питань порядку денного.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here