Головна Здоров'я Черги на вакцинацію у Житомирі не зменшуються, люди приходять за три години...

Черги на вакцинацію у Житомирі не зменшуються, люди приходять за три години до відкриття

659
0

За три години до відкриття Центру вакцинації приходять деякі житомиряни до ТЦ Олді. Найбільші черги – на ревакцинацію препаратом Moderna.

Люди говорять, що приходять так рано, бо хвилюються, що закінчиться саме ця вакцина на другу дозу. Натомість у мерії повідомляють, що “Модерни” вистачить на всіх і стояти у чергах по три години не потрібно.

1 вересня Перший житомирський знову перевірив, які черги на щеплення.

“Стою тут з 9 ранку для, того щоб вакцинуватися вдруге модерною. Коли прийшла, вже стояло 30 осіб”, –  розповіла житомирянка Катерина. 

“Я з 8 ранку зайняла чергу. Була перша, тому що тут завжди шалені черги, які не зникають аж до вечора. Хочу вакцинуватися другою дозою Модерни, хвилююся, що закінчиться. Тому і прийшла так рано”, – пояснила житомирянка Галина, яка прийшла на щеплення однією з перших.

У самому центрі вакцинації пояснюють, що роблять все можливе, щоб уникнути черг. Але люди все одно приходять вранці і чекають до відкриття центру.

“Найбільше людей о 12:00 на початку відкриття центру. Найменше у вихідні”, – розповіла керівниця центру вакцинації Аліна Гудз. 

У Центрі вакцинації щеплення проводять препаратом CoronaVaс. AstraZeneca буде у найближчі дні. Moderna доступна лише для другої дози і її, запевняють у мерії, вистачить на всіх.

“Найбільша черга на модерну. Але її вистачить на всіх, препарату залишилося  близько двох з половиною тисяч для тих, хто вакцинується вдруге”, – розповіла заступниця міського голови Марія Місюрова.

Місюрова додала, що черги великі, бо система, в яку вносять дані, підвисає:

“Швидкість проведення щеплень залежить не тільки від роботи медиків, а й від центрального компоненту, бо дані про людей потрібно внести в базу, через це і система підвисає”.

Нагадаємо, у Житомирі діють ще шість пунктів вакцинації при амбулаторіях та тимчасовий пункт в Епіцентрі (щеплення  тут проводять у будні дні з 10:00 до 16:00).

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here