Головна Політика Попри події в країні, житомирські чиновники святкували День Соборності за звичним сценарієм

Попри події в країні, житомирські чиновники святкували День Соборності за звичним сценарієм

111
0

Громадськість Житомирщини зранку 22 січня  вшанувала пам’ять про минулі покоління українських патріотів, які своїм життям та справами наближали історичний день.

Керівники області, міста, представники духовенства, учні, студенти та всі небайдужі поклали квіти до пам’ятних знаків – меморіальної дошки першого Президента України Михайла Грушевського, барельєфу видатного громадського діяча В’ячеслава Чорновола, погруддя поета та подвижника національної ідеї Івана Франка та національного генія Тараса Шевченка.

У Святі Соборності та Свободи брали участь  голова обласної ради Йосип Запаловський, перший заступник голови обласної ради Володимир Арешонков, заступник голови обласноїЇ ради Михайло Чигир, перший заступник голови облдержадміністрації Микола Олещенко, заступник голови облдержадміністрації Ярослав Долгих, Житомирский міський голова Володимир Дебой, його заступники, командир 8 армійського корпусу генерал-лейтенант Петро Литвин та інші.


Вітаючи жителів області з 95 річницею Соборності  України, голова обласної ради сказав: «День Соборності та Свободи України – це друге за важливістю державне свято після Дня Незалежності. Адже це – день єднання, день духовної злуки народу. Це  свято всіх українців, яке широко відзначається в кожному куточку України та за її межами. Вага свята не тільки в історичному аспекті, а  насамперед – в орієнтирах на майбутнє, у готовності спільно працювати заради розбудови добротного українського дому, зміцнення принципів демократії, розвитку єдиного гуманітарного та духовного, простору», – цитує керівника прес-служба облради.


Водночас у столиці на Грушевського навіть у такий святковий день не припиняються сутички між мітингувальниками й правоохоронцями. Постраждали сотні людей, а також повідомляється, що троє учасників акцій протесту померли за останню добу.


 

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here