Головна Політика Профінансовані депутатом від «Нашого краю» кисневі станції рятують життя у Чуднівській та...

Профінансовані депутатом від «Нашого краю» кисневі станції рятують життя у Чуднівській та Романівській лікарнях

427
0

Завдяки завчасному встановленню кисневих станцій  у Чуднівській та Романівській лікарнях врятовано багато хворих на коронавірус.  Ці проєкти були реалізовані завдяки фінансовій підтримці депутата Житомирської обласної ради від політичної партії «Наш край» Ігоря Ходака.

«Саме тепер ми всі і я в тому числі розуміємо актуальність цих станцій. Ми зробили крок на випередження, який сьогодні дав нам змогу врятувати не одне життя», – наголосив Ігор Ходак. Він впевнений, що такі станції – ще й економічно вигідний варіант, адже кисень, який виробляє станція, дешевший, ніж закуплений у балонах.

За словами директора КНП «Чуднівська лікарня» Ігоря Лукашенка, Житомирщина входить в «червону» карантинну зону, кількість хворих зростає, як зростають і потреби в кисню. «Майже в три рази збільшилась потреба в кисні. Якщо раніше ми обходилися 50-55 балонів на день, то зараз у нас до 90-та балонів використовується», – зазначив він.

Місяць працює киснева станція в Романівській лікарні, директорка закладу – Ірина Серт каже, це врятовані життя та спокій медиків.

«Ця станція дозволяє нам надавати адекватну медичну допомогу пацієнтам. З іншої сторони – це наш спокій, тому що ми знаємо, що вона продукує 2,5 балони щогодини. В добу це майже 69 балонів, які цілком забезпечують нашу потребу», – додає вона.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here