Home Різне З початку опалювального періоду для більше півтори тисячі юридичних осіб АТ «Житомиргаз»...

З початку опалювального періоду для більше півтори тисячі юридичних осіб АТ «Житомиргаз» відновив газопостачання

526
0

Газорозподільна компанія створила усі умови для вчасного початку та сталого проходження опалювального періоду на Житомирщині. У жовтні природній газ було пущено до 2436 точок обліку непобутових споживачів Житомирської області, з них у категорії промисловість та комунально-побутові підприємства – 1790, бюджет – 383,  теплоенергетика  – 152, релігійні організації –  111.

У свою чергу АТ «Житомиргаз» вкотре наголошує, що відповідно до порядку пуску природнього газу для юридичних осіб, у тому числі закладів соціальної сфера, необхідно:

  • Лист-звернення до газорозподільної компанії щодо необхідності відновити газопостачання.
  • Відсутність порушень правил безпеки систем газопостачання
  • Відсутність заборгованості за послугу розподілу природного газу відповідно до умов Типового договору розподілу природного газу, який затверджений постановою від 30.09.2015 № 2498 НКРЕКП.

У АТ «Житомиргаз» наголошують, що занепоєні зволіканням  тих юридичних осіб, які не подбали про забезпечення своєчасного початку опалювального сезону. Газорозподільна компанія  закликає подбати про дотриматися вище зазначеного порядку та всіх необхідних умов для пуску газу, адже це є запорукою сталого проходження опалювального сезону.

Previous articleПрофінансовані депутатом від «Нашого краю» кисневі станції рятують життя у Чуднівській та Романівській лікарнях
Next articleВертолітний майданчик та морг – за проєкт на ремонт обласної лікарні ОДА заплатить 17 млн грн “своїй” фірмі

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here