Home Політика Провладна більшість не хоче, щоб генплани міст фінансувалися з держбюджету

Провладна більшість не хоче, щоб генплани міст фінансувалися з держбюджету

132

21 травня Верховна рада затвердила законопроект про внесення змін до Прикінцевих положень України «Про регулювання містобудівної діяльності», який призупиняє заборону на відведення земельних ділянок.

Це значно поліпшить інвестиційний клімат в містах України, дасть можливість розвивати  будівництво, створювати робочі місця та збільшить надходження коштів до місцевих бюджетів, переконаний народний депутат України Геннадій Зубко. Крім того, законопроект допоможе завершити розробку містобудівної документації та обговорити це з громадськістю.

Проте депутати ВР не проголосували за поправку, згідно з якою генеральні плани населених пунктів повинні розроблятися за кошти із державного бюджету.

«Оскільки Партія регіонів не захотіла голосувати за поправку, яка передбачала виділяти кошти з держбюджету на розробку детального планування міст і зонування, ми розробимо законопроект, за яким законодавчо закріпимо, щоб частина коштів, які сплачують інвестори на розвиток інфраструктури при вводі об’єктів в експлуатацію, йшла саме на це. Бо плани повинні бути розроблені, щоб громадськість могла обговорювати, де будуть будуватися міські об’єкти – соціальні, комерційні, житлові та ін.», – зазначив Геннадій Зубко.

Крім того, 21 травня ВР проголосувала за поправку до закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Податкового кодексу України», завдяки якій відповідальність підприємців за неподання в податкову службу звітності в електронному вигляді відтермінована до 1 липня 2014 року.

Прес-служба народного депутата України Геннадія Зубка


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here