Home Кримінал Прокуратура порушила 12 кримінальних проваджень проти чиновників за використання бюджетних грошей

Прокуратура порушила 12 кримінальних проваджень проти чиновників за використання бюджетних грошей

76

У прокуратурі під головуванням прокурора області І. Проценка відбулось засідання колегії, на якому обговорили як використовуються бюджетні гроші.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Захист інтересів держави від неправомірних посягань у бюджетній сфері є одним із пріоритетних напрямів роботи органів прокуратури, йдеться у повідомленні.

Від повноти надходження коштів до бюджету, їх цільового використання, залежить стабільність економіки, рівень соціальної захищеності населення та поліпшення добробуту громадян.

На цьому наголосив у вступному слові прокурор області Ігор Проценко. Однак, як зауважив прокурор області, незважаючи на вжиті прокурорські заходи, спрямовані на забезпечення ефективності правозахисної діяльності з даного напряму, в області допускаються порушення законодавства про бюджетну систему.

Закон порушують як розпорядники, так і одержувачі коштів, і, найчастіше – при використанні бюджетних коштів.

З початку року за порушення законодавства до відповідальності притягнуто 55 посадових осіб органів державної влади і самоврядування, з них 15 контролерів, порушено 12 кримінальних проваджень. За втручання прокуратури до бюджету відшкодовано понад 200 тис грн.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here