Головна Політика Путін вніс звернення до Ради Федерації про використання ЗС РФ на території...

Путін вніс звернення до Ради Федерації про використання ЗС РФ на території України

37
0

 Рада Федерації закликає главу держави Володимира Путіна вжити вичерпних заходів щодо захисту життя та безпеки громадян РФ .

Рада Федерації в своєму зверненні зазначає, що відмова від виконання угоди про нормалізацію обстановки в Україні від 21 лютого несе реальну загрозу кровопролиття в східних і південних областях України та гуманітарної катастрофи по всій країні.

Виходячи з неодноразових звернень влади Автономної республіки Крим та громадян РФ, які проживають в Криму, Рада Федерації закликає главу держави "вжити вичерпних заходів щодо захисту життя та безпеки громадян РФ, які проживають на Україні, наших співвітчизників і особового складу військового контингенту Збройних сил РФ, що знаходиться на Україні".

Відзначимо, що президент Росії Володимир Путін вніс звернення до Ради Федерації про використання Збройних сил РФ на території України до нормалізації суспільно-політичної обстановки в цій країні, повідомляє прес-служба Кремля.

Раніше повідомлялося, що глава Ради Федерації Валентина Матвієнко не виключила можливості введення обмеженого контингенту російських сил до Криму, щоб забезпечити безпеку Чорноморського флоту РФ і громадян Росії, які знаходяться там.

По матеріалам: Gazeta.ua

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here