Home Політика Регіонали пропонують заборонити випускати дітей вночі на вулиці

Регіонали пропонують заборонити випускати дітей вночі на вулиці

101
Голова Комітету Верховної Ради з питань науки та освіти регіонал Максим Луцький вважає, що обмеження перебування дітей і підлітків після 22-ї години у громадських місцях без супроводу батьків має бути затверджене законодавчо.
 
"Я також батько, і для мене це питання досить актуальне. Статистика дитячої злочинності сьогодні вражає. Дітей можна побачити опівночі в будь-якому "злачному" місці: на дискотеці, в нічному клубі, на вулиці. Перш за все, треба зробити так, щоб діти відчували себе у безпеці. А як це буде називатися – комендантським часом чи обмеженням – не має значення", – цитує Луцького прес-служба Партії регіонів.
 
За словами нардепа, потрібно не просто обмежити перебування на вулиці дітей та підлітків у нічну пору, а запропонувати їм альтернативу.
 
"Дітей потрібно загрузити фізично. Футбол, волейбол, плавання, танці, всілякі гуртки – це найефективніші та дієві методи самовираження. Лише ненав’язливий контроль за безпекою дітей не викличе їхнього протесту", – переконаний Луцький.
 
Він також наголосив на тому, що обмеження щодо перебування дітей віком до 14 років у громадських місцях уже діють у Хмельницькій, Житомирській областях та Миколаєві.
 
"Київська влада поки що пропонує ввести лише штрафи для батьків, діти яких перебувають без нагляду. Їх хочуть штрафувати на 8 тис. грн. Але навряд чи це вирішить проблему дітей на вулиці. Розпочнуться судові тяганини, заяви батьків і так далі. А діти тим часом будуть, знову ж таки, на вулиці", – зазначив Луцький.
 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here