Home Місто Конфлікт в одному з головних медіаактивів групи Ахметова набирає обертів

Конфлікт в одному з головних медіаактивів групи Ахметова набирає обертів

157
Напередодні представники редакції газети Сегодня повідомили про те, що головного редактора видання Ігоря Гужву відсторонено від виконання службових обов’язків на термін проведення службового розслідування.
 
Нагадаємо, що 8 грудня редакція газети Сегодня заявила, що новий генеральний директор компанії Сегодня мультимедіа Олена Громницька "веде лінію на згортання прийнятих раніше в компанії прозорих і цивілізованих правил гри". Редакція завила, що оголошує передстрайковий стан.
 
"Підставою для відсторонення Ігоря Гужви є якесь розслідування, яке проводиться за фактом доповідної записки Олени Громницької щодо якихось порушень у діяльності головного редактора", – йдеться в повідомленні, розісланому ЗМІ від імені редакції газети Сегодня.
 
За даними журналістів, представник наглядової ради Наталія Ізосімова не назвала конкретних фактів порушень, які будуть піддані перевірці. Редакція заявляє, що відсторонення від виконання обов’язків Гужви не було узгоджене з профспілковою організацією.
 
"Трудовий колектив Сегодня не визнає відсторонення Ігоря Гужви і продовжує виконувати його розпорядження як головного редактора", – йдеться в повідомленні.
 
Тим часом, сьогодні в редакції повідомили, що Гужва не був допущений охороною на місце роботи. У тексті документа про відсторонення Гужви і Громницької, який співробітники редакції опублікували в Facebook, йдеться, що пост головного редактора Сегодня поки займатиме Ольга Гук, а виконувати обов’язки генерального директора Сегодня Мультимедіа – Ігор Доброван.
 
Як повідомлялося, в СКМ Ріната Ахметова, в  структуру якої входить Сегодня Мультимедіа, повідомили, що у видавничому холдингу відбувся професійний конфлікт між генеральним директором Оленою Громницькою і головним редактором газети Сегодня Ігорем Гужвою.
 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here