Home Політика Рижук вірить у реальне втілення конституційних прав і свобод

Рижук вірить у реальне втілення конституційних прав і свобод

133
0

Голова Житомирської обласної адміністрації привітав усіх із Днем Конституції.

«Дозвольте привітати Вас з державним святом України – 15-ю річницею Конституції України. Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі. Щиро віримо у реальне втілення конституційних прав і свобод, зміцнення добробуту поліщуків та еволюційний правовий розвиток нашої держави», – йдеться у привітанні.

«Наша держава намагається розвиватися за демократичними принципами, які понад усе цінують право людини на особисте життя, власну думку та свободу дій. Може не все так гарно виглядає у реальному житті як на словах, але давайте вірити у краще майбутнє.

Бажаємо усім міцного здоров’я та творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності.

Нехай свято демократії відкриває для Вас нові горизонти для розвитку та самовдосконалення», – передає сайт обладміністрації.

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here