Home Політика Ромні переміг Обаму на дебатах

Ромні переміг Обаму на дебатах

81
0
У ніч з середи на четвер за нашим часом у США відбулися перші дебати між кандидатами в президенти Бараком Обамою та Міттом Ромні, які за оцінками експертів виграє республіканець.
 
Цей раунд дебатів був присвячений економіці. Найгострішим було обговорення податкового питання, пише Українська правда.
 
Американські оглядачі зауважили, що цього разу перевага була за Ромні. Він більше атакував, почувався впевненіше та мав чіткіші аргументи. Проте Обама може відігратися – до виборів 6 листопада попереду ще два раунди дебатів.
 
Згідно з опитуваннями, проведеними CNN/ORC, 67% зареєстрованих виборців, які дивилися дебати, віддали перевагу Ромні. 25% віддали перевагу Обамі.
 
Всього були опитані 430 американців одразу після закінчення дебатів. Похибка вибірки – 4,5%.
 
"Жоден з кандидатів в президенти не перевищував планку у 60% з 1984 року, коли почали проводити такі опитування", сказав керівник опитування Кітінг Холланд.
 
Експерти також вважають, що Ромні на дебатах виступив краще за Обаму, однак в нього малу часу на те, щоб змінити хід кампанії.
 
Як відомо, згідно з останніми опитуваннями Обама має перевагу серед виборців.
 
Між тим як написала у своєму Facebook журналіст Мирослава Гонадзе:
"Якщо Ромні виграв то лише тому що всі мали дуже низькі очікування щодо нього і високі щодо Обами. Якщо зняти цей фактор, то я вважаю що не виграв ні той ні інший".
 
"Не виграли також американці від словоблудства та патетики обидвох. Зрозуміло одне при будь якому президенті середній клас залишиться один на один зі своїми проблемами. При Обамі краще буде бідним. При Ромні- багатим. От такий мій висновок", – написала вона.
 
На дебатах Ромні розкритикував Обаму за економічну політику. Барак Обама заявляв, що завдяки його політиці, США вийшло з кризи і реформа медичного страхування пройшла успішно.
 
У свою чергу Ромні заявив, що результатом дії Обами стало уповільнення зростання економіки США, а система охорони здоров’я стала дорожчою як для держави так і для людей.

"Ціна на паливо зросла у двічі під час президентства, вартість еклектики зростає, ціни на продукти зросли, охорона здоров’я зросла до 2,5 тися доларів на родину", – зазначив він. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here